Cluster Springs Elementary School announces its first nine weeks honor roll:

First grade 

Hudson: Alvarado, Adrian; Barksdale, Madelyn*; Brown, Jayden*; Comer, Lanie*; Cruz, Abner; Duncan, Ava; Faulkner, Isaiah*; Hernandez-Aleman, Brittany; Herrera-Reyes, Yissel*; Horne, James*; Jacobs, Summer; Jones, Kennedy; Jones, Rowan*; Matthews, Daniel*; McClean, Carter; Swillie, Lily; and Young, Logan*

Jones: Brame, Jerreth*; Dalton, Ava*; Epps, Piper*; Ferrell, Graham*; Fisher, Annaleigh; Galyean, Koda; Hollingsworth, Shaelynn; Howerton, McKenzie*; Hudson, Clare*; Keith, Autumn; Link, Colton; Medley, Jamari*; Miller, Savannah*; Morris, Lucas*; Newton, Nate*; Poole, Allysan; Reagan, Elijiah*; Reaves, Leyla*; Shotwell, West*; and Wooding, Scarlett

Lawter: Anderson, Nellie; Bambeg, Chloe*; Brown, Brooklyn; Bruce, Aidan; Carrington, Ben*; Davis, Ty’Quan; Ferrell, Zy’Kyra; Firth, Easton; Hite, Harper; Logan, Caliyah*; Moore, Jacob*; Newcomb, Colton; Oakes, Thomas; Shotwell, Carleigh; and Wazeka, Aiden

S. Smith: Brandon, Keegan*; Brewer, Abby*; Burgin, Brady*; Campbell, Cade; Cantrell, Jaxon; Carrington, Londyn; Compton, Emma*; Coussou, Brayden; Hartsock, Scarlett; Hudson, Sadie; Johnson, Katelyn*; Johnson, Sierra*; Logan, Lyric; Morfin, Ivy*; Newcomb, William*; Pate, Nicholas*; Robinette, Donovan*; Rouse, Rylee; and Traynham, Jayden

Second grade 

Boyd: Alderson, Kaleigh; Blue, Makayla; Clay, Madison*; Clements, Tatiyanah; Clauden, Jordan; Comer, Bradley*; Conner, Maci*; Daniel, Ashton; Davis, Carson; Garner, Izaiah; Harris, Emerson*; Honyoust, Micah; Humphries, Braden*; Jones, Alyson*; Moss, Aoife*; and Rickman, Lettie*

Cash: Akers, Lilly*; Barksdale, Molly; Brightwell, Gunner; Brown, JaRiyah; Elliott, Paige; Kincy, JaLeah; Martin, Emory*; Murphy, Haylee; Nelson, Landen; Pointer, Esless*; Ridgeway, Laylo; Wilkerson, Grace; Wilkins, Ryan; and Wilson, Madilyn

Howell: Majors, Tyron; Medley, Chandler; Smith, Addisyn*; Traynham-Hughes, Taylin; Waugh, Troy; Willis, Declan; and Wilson, Michaela

B. Smith: Ayers, Layla; Barksdale, Aiyden; Barksdale, Luke*; Dyer, Kade; Gatlin, Molly; Hagood, Alayna*; Hudson, Seth*; Matthews, Brylee*; Morfin, Ariana*; Pointer, Jaylen; Pridgen, Macie; Rogers, Emma; Smith, Olivia; Williamson, Emara*; and Wyman, Willow

Third grade 

Dillow: Ballou, Laila*; Ballou, Nevaeh; Boswell, Matthew; Brahmbhatt, Marj*; Brewer, Porter*; Carrington, Madison; Dillard, Ruby; Fox, Jenna; Galyean, Lillian; Pate, Lacy*; Richardson, Kyndall; Sandford, Camden; and Wilkerson, Bailey*

Grubbs: Beadles, Caleb; Brandon, Elayla; Franklin, Colt; Gatlin, Virginia; Keatts, Joshua; Lewis, Lucas*; Li, Jiayi*; Lipscomb, Trazairiion*; Meadows, Charlie*; Pumphrey, Trevor; Shelton, Jordan*; Sorrell, Delilah; and Williams, Zia*

K. Hudson: Bryant, Ryleigh; Conner, Chelsea*; Conner, Cheston*; Daniel, Trace; Hayes, Avery; Laitkep, Lily*; Martin, Bridget; Murray, Macy; O’Kelly, Noah; Reid, Leigha; Shotwell, Katie*; and Toone, Noah

Williams: Carrington, Olivia*; Dudley, Nathan; Easley, D’Ryah; Hamlett, William; Luedtke, Carleigh; Mejia-Vivas, Abigail; Morris, Joslin; Newton, Zane; Richardson, Anivea; Smith, Ayden*; Whitlow, Hayden; Wilborn, Tyler; and Williams, Nazir

Fourth grade

Carr: Burton, Maggie*; Czerniawski, Lily; Mullins, Leia; Nestor, Shannin; Roberts, Sarah*; Stewart-Bradley, Cordell; Talley, Jackson; and Upchurch, Liza*

Hunt: Boswell, David; Crowder, Brett*; Holmes, Melody*; Howerton, Joshua*; Isom, Kathryn*; Jones, Charity*; Milam, Caden*; Miller, Kendyll; Scoggins, Quaneil; Shelton, Paige*; and Turner, Alayna*

Reeves: Bowen, Kennedy*; Dalton, Chloe*; Dodd, Park*; Hernandez, Angel*; Kittrell, Christopher; Lewis, Kali*; Olinger, Faith; Reaves, Hunter*; and Stevens, Madison

Trickey: Barksdale, Kaylin*; Bowen, Jayme; Carter, Riley*; Carwley, Cam’Ron; Goods, Jovan; Hayes, Maggie; Holt, Sydney; Jones, Braelynn; McElroy, Austin; Owen, Adison; Seat, Olivia; Simmons, Tanner; Thompson, Cohen; Wilson, Sophie*; and Woods, Skye

Fifth grade

Ambrose: Blackwell, Noah; Bowen, Addison; Brandon, Janiya*; Campbell, Cailyn*; Clark, Kenneth(KC); Comer, Austin; Davis, Aspen; Epps, Natalie; Fallen, Patrick; Jones, Madison; Nelson, Jayden; Overby, Karissa; Payne, Will*; Ross, SeyQuan*; Shotwell, Carly; Talbott, Nathan; Williams, Olivia*; and Yancey, Shamar*

Long: Akers, Alexis*; Bomar, River*; Boswell, Mahaley; Bowen, Brycen; Bryant, Griffin; Davis, Zachary; Henderson, Madisyn; Payne, Allie*; Quezada, Edgar; Rowland, Kaitlyn; Shotwell, Page*; Slagle, Braeden; Totherow, Jadelynn; Tryanham, Jesse; and Young, Morgan

Stevens: Compton, Dawson*; Hatcher, Colin*; Hollowell, Serinity; Kincy, Jayla; Mull, Sadie*; Riley, Kynnedy*; Strange, Cassidee; Taylor, Rachel; Terrell, Noah; Whitlow, Jazzlyn; Rutledge, Zayne; and Seat, McKayla

Richardson: Anderson, Jonathan; Arrington, Avery; Bowen, Allie; Bowen, Cale*; Gravitt, Jacob; Holt, Isaiah; Kendrick, Natalie; Milam, Colton*; Lacks, Kyshawn; O’Kelly, Luke; Stovall, J’Lah*; Sulter, Shawn; and Wilborne, Anna

*denotes all A’s